Detail servera
ONLINE
status
4/200
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#2009
IP Adresamc.matildatm.eu:25200
Typ serveraNo Whitelist
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping80 ms
Obsadenosť4/200
SprávcaFatildaIV
Posledná aktualizáciadnes 16:27
Počet zobrazení360x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


MTCraft Network vás zaujme jeho originální konfigurací. Ano, naleznete zde stejné věci jako na dalších desítkách skvělých serverů, ale my jsme si s konfigurací serveru dali obrovskou práci a chtěli jsme, aby server byl co nejlepší.

A jaká je historie serveru?
Historie serveru se datuje až do podzimu roku 2017, kde se dnešní majitel serveru Fatilda IV snažil vyvíjet nový Survival server pojmenován MTCraft Survival (dnes známý jako MTCraft Project). MTCraft Project se orientoval na co nejvíce herních zážitků na jednom serveru. Do dubna 2018 pracoval na serveru Fatilda IV sám a občas na server někdo přišel. V dubnu ale rozšířil admin tým o tři místa (o builderku katleen64, o Discord manažerku Diamond_ a dočasného plugin mastera Squama). Od dubna začíná nový server MTCraft Network, který je vylepšenou a rozšířenou verzí MTCraft Project. MTCraft Project skončil 27. 11. 2018 a nahrazuje ho MTCraft Network 22. 12. 2018.

Co na serveru najdete?
Server běží na verzi 1.13.2 a je v režimu předběžného přístupu, to znamená, že server je nakonfigurovaný tak, aby na něm mohli hráči bezproblémově hrát. Na serveru naleznete Economy-Survival server, na kterém naleznete mnoho způsobů, jak si zpříjemnit či prodloužit herní dobu.

O serveru MTCraft Survival
Na serveru naleznete shop (na serveru nazván jako rychlé obchodování a to proto, že přes něj můžete obchodovat s itemy kdekoliv na serveru MTCraft Survival.Dalším velkým projektem jsou doly, ve kterém naleznete všechny potřebné materiály na jednom místě bez poškození přírody serveru.Základní věcí, která by na economy serveru rozhodně neměla chybět, jsou práce. Pomocí prací můžete získávat peníze, které získáváte při těžení bloků (pokud jste horník), zabíjením monster (pokud jste lovec) a mnoha dalšími způsoby.V neposlední řadě bych vám chtěl ukázat truhly, které se podobají truhlám ze hry CS:GO a mají stejný princip. Pokud získáte klíč, můžete truhlu otevřít a získat nějaký item, který vám “padne”.Truhly, které v době psaní tohoto webu nejsou v provozu z důvodu nefunkčního pluginu. Každý den sledujeme, jestli plugin byl opraven, aby se mohly truhly na server vrátit!
A co na serveru ještě naleznete? To musíte zjistit sami! Opravdu nepoznáte server bez toho, aniž byste se na něj připojili. Je to zdarma, tak proč to nezkusit? IP adresu naleznete na začátku toho příspěvku a já a celý tým vám přejeme hezký zážitek ze hraní na našem serveru!

Na závěr bych vás požádal, jestli se vám na serveru bude líbit, abyste využili slevové akce při zakoupení VIP na rok, namísto 4 měsíců za stejnou cenu. Tím nejen získáte výhody, ale také podpoříte vývoj serveru. Děkujeme!

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia