Detail servera
ONLINE
status
1/5
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#1905
IP Adresa82.208.17.24:27919
Typ serveraRoleplay
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping9 ms
Obsadenosť1/5
SprávcaGrahamovyRozek
Posledná aktualizáciadnes 11:00
Počet zobrazení401x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Zdravím vás! Mám pripravený server nielen zaujímavejší na hranie ale aj objavovanie a stavanie vo svete. Náš svet nieje klasický MC generovaný svet.
Čo to znamená? Neničíme tam prírodu! Taží sa na /doly. Tam nájdeš klasický minecraft svet kde si nesmrtelný, v štartovacej zone portu je tabulka na náhodný teleport. Nestaviame tam kvôli resetovaniu mapy aby bolo čo tažiť ked bude moc zničený. Je tam stále den a máme taktiež plugin TreeAsist ktorý ak zosekáte posledný blok stromu oseká sa sám a zasadí sapling. Tot asi sio k svetom.

Pluginy
Máme dynmapu , automatického upratovača každých 45 minút maže veci na zemi , Skin restorer lebo sme Warez server , Ultra cosmetics! platia v každom svete aby ste sa u nas zabavili :) , /morph :D , GriefPrevention - 25000 blokov môže hráč claimnut a za hodinu mozno získať 1650 claim blokov , BetterChairs aby ste si mohli po tažkom dni sadnút v nejakej hospode alebo doma pri telke :D a ako posledný CustomTime - Den v nasom svete trvá 1 hodinu a noc 30 minút.

Ako sa pripojit?
Veľmi jednoducho. U nás sa hráč musí *Overiť*. Vyplniť žiadosť ktorú následne Majitel zhodnoťí a povolí vám práva *Overený*. Potom pokračujete do sveta /doly. Kde tažíte kvôli tomu aby ste sa stali právoplatným Hráčom. Treba natažiť 650 blokov a mat odohraných 45 minút. Potom na /spawn tam íjst do balóna, ktorý ho odnesie na menši hm spawnik kde je tabulka na náhodný port do prírody. Alebo proste môžte íst pešo :D. Je to na vás.

Nejaké pravidlá
1.Neničit Hlavný svet
2.Nenadávať
3.Negriefovať
4.Nehackovat
A celkovo využívať svoj rozum inak nedopadnete dobre :D.

Tak pošli žiadosť a pripoj sa :) Tešíme sa na teba.

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia