Detail servera
OFFLINE
status
0/0
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#1559
IP Adresa21.mcraft.cz:25595
Typ serveraRoleplay
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavOFFLINE
Priemerny ping0 ms
Obsadenosť0/0
SprávcaNolko
Posledná aktualizáciadnes 15:51
Počet zobrazení743x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Server Sargoss ponúka dobrú hratelnosť s dobrým stredovekým zážitkom. Postupne sa budú pridávať pluginy na Frakcie, Maznáčikov. Rôzne eventy hľadania pokladu po mape aby ste sa cítili ako prieskumník ktorý sa postupom času dostáva na vyššiu úroveň a získava tak titul rytiera. Miesto Admínov je tu Pán Sargossu a Princezná Sargossu. Miesto [VIP] je tu hodnosť Rytier a Veliteľ. Tí ktorí radi stavajú, máme pre nich tiež zábavku. Keď dokončíte prvú úroveň staviteľských prác, čo je dedina, získavate odmenu titul "starostu". Druhý titul "Lord" je za splnenie aj druhej úrovne, čo je postaviť kompletné mesto. Obidva tituly, majú zvýhodnenia pred hráčmi, majú výhody na viac regiónov, väčšia podpora od Pána Sargossu.
Môžeš so postaviť vlastné kráľovstvo s kamarátmi a dobývať tak iné kráľovstvá alebo klany. Hodnota kráľovstva sa určuje podla toho aký je kráľ bohatý. Ekonomika je tu vyriešená tak, že v meste Aynor sa dá vymeniť zlato za peniaze alebo naopak.
Takže je len na tebe, či budeš hrať proti iným klanom, alebo budeš staviteľ mesta. Alebo či budeš hrať sám a byť tým najlepším rytierom v Sargosse.

Čím viacej budeš hrať, tým viacej ti server poskytne.

[Uptade 29.10.2016 ]
- Pridaný mazlíčkovia, od teraz si môžete chytiť akéhokolvek moba a levelovať ho.
- Budú pridané Questy a odmeny

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia