Detail servera
OFFLINE
status
0/0
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#964
IP Adresaic2.b-paradise.eu:27100
Typ serveraWhitelist
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavOFFLINE
Priemerny ping0 ms
Obsadenosť0/0
Správca-
Posledná aktualizáciadnes 04:44
Počet zobrazení499x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Jsme parta dospělých lidí, kteří se ve svém volném čase starají o servery s báječnou hrou Minecraft.

Naše servery jsou otevřeny všem lidem, kteří si chtějí užít poklidnou hru bez lagů, bugů, spamujících hráčů, zlodějů nicků, podvodníků, cheaterů, hackerů a jiných nežádoucích živlů.

Z toho důvodu na naše servery nevpustíme každého a stále narozdíl od warezáckých serverů máme a budeme mít i nadále whitelist.

Nechceme a ani nepotřebujeme vysávat peníze z hráčů a nabízet jim za to blbosti, ulehčování hry, unbany ani jiné zvýhodňování.

Servery provozujeme, protože nás to baví a těší nás, že se najdou hráči, kteří naši snahu ocení.

Nemáme zájem o servery plné nevděčných rozmazlených hráčů, pro ně naše servery určeny nejsou.

Dáváme přednost kvalitě, před kvantitou a to jak v případě hráčů tak i serverů. Raději méně rozumných hráčů, než přeplněný server spammery, griefery a jinými rušivými elementy. Také v případě serverů je pro nás důležitější kvalitní server bez lagů a bugů, než zalagovaný, zabugovaný a přeplácaný nedodělek.

Tvoříme vlastní modpacky a módy, přinášíme do hry vlastní nápady a zpestření. Aktivně spolupracujeme s autory serveru i módů nejen hlášením chyb, ale v poslední době i zasíláním patchů a opravou bugů. Každou novou verzi pečlivě testujeme, aby na serveru bylo minimum bugů. Disponujeme vlastnoručně dělanými modpacky, které nabízejí spoustu zábavy a jsou zajímavě zkombinované pro plnou spokojenost hráčů.

Náš tým je otevřený všem šikovným lidem, programátorům, grafikům a dalším, kteří jsou fanoušci Minecraftu a zabývají se jeho rozvojem.

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia