Detail servera
ONLINE
status
18/70
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#2268
IP Adresaplay.tcraft.eu:25565
Typ serveraSkyblock
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping45 ms
Obsadenosť18/70
SprávcaDavisiiiik
Posledná aktualizáciadnes 12:02
Počet zobrazení398x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Skyblock Slimefun. Potřebuješ vědět více? Jeden z mála kvalitních skyblock serverů čistě na verzi 1.16.4, kde mimo jiné můžete natrefit na spoustu úkolů, nebo plně funkční plugin SlimeFun, který do hry přináší mnoho technických a magických komponentů na téma Feed the Beast. Na serveru také najdete možnost hrát až v 5ti lidech na ostrově bez VIP, vyváženou ekonomiku, daňový systém, zkušený admin team a hlavně příjemnou komunitu.

Servery plně běží na verzi PaperSpigot 1.16.4 a bez použití pluginu ViaVersion. Tímto je zajištěna vysoká stabilita serveru.

Skyblock poskytuje variaci až 6ti různých startovních ostrovů, více než 100 různých úkolů pro Váš ostrov, možnost být až s 11ti dalšími přáteli na jednom ostrově a taky hodiny a hodiny plnohodnotné a nefalšované zabavy! Součástí úkolů je i možnost získání a přepínání mezi zajimavými tituly.

Slimefun poskytuje možnost tvorby automatických těžičů, farem apod. roznšíření Barrels dále umožňuje tyto suroviny z automatických farem ukládat do barrelů s velkou úložnou kapacitou pomocí dopravních systémů. Nejlepší na slimefune je, že hráči, kteří s ním nechcou pracovat, jej můžou naprosto vynechat!

Jsme TerminusCraft Team s historií a letitými zkušenostmi. Naším cílem je vytvoření prostoru pro milovníky minecraftu, kde si dotyční budou hru moci pořádně užít. Naše servery běží na VPS (virtuálním soukromém serveru) poskytovaném skrze portál gamehosting.cz. Tyto servery jsou dále zabaleny do softwaru Pterodactyl, který umožňuje skvělý přehled a kontrolu nad veškerým děním. Toto vše se odehrává na operačním systému Alpine Linux, který je znám svou vysokou bezpečností a nízkou náročností.

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia

Hráči (18)

Chica Chica, Drelix_ Drelix_, filip7200 filip7200, JustJonalD JustJonalD, Karrlita Karrlita, Kedarunzi Kedarunzi, LadyMalina01 LadyMalina01, mentfake1 mentfake1, michalp111 michalp111, NeXuSPr0 NeXuSPr0, Panda1237_Killer Panda1237_Killer, Pavlikkillercz Pavlikkillercz, PeterCZSK PeterCZSK, Radkoun Radkoun, Smellit Smellit, V0jt1k V0jt1k, wixx993 wixx993, _Keksiik_ _Keksiik_