Detail servera
ONLINE
status
2/50
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#2329
IP Adresa82.208.17.22:27658
Typ serveraVanilla
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping24 ms
Obsadenosť2/50
SprávcaVanillaMine
Posledná aktualizáciadnes 03:01
Počet zobrazení59x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Ak hľadáš čistý Vanilla server, tak si na správnom mieste.

VanillaMINE je server s minimom pluginov a aktuálne beží na najnovšej verzii hry. Je prístupný len pre hráčov s originálnou kópiou hry a je chránený whitelistom. Server je ako stvorený pre hráčov, ktorí si chcú zahrať ten pravý Minecraft a tvoriť impozantné stavby spoločne s priateľskou komunitou alebo si len tak oddýchnuť po dlhom dni v práci. Žiadne warpy, teleporty, claimy ani peniaze, len čistá a kvalitná vanilla podobná známemu serveru HermitCraft alebo českému Majnru a to aj vďaka rovnakým datapackom. (custom armour stand, dragons drop elytra, shulker shell 100% drop, more mob heads atď..)

VanillaMine má dlhoročnú tradíciu a skúsený admin team pozostávajúci z dospelých ľudí. Okrem hlavného sveta tu nájdete aj ťažobný svet, ktorý slúži na ťažbu surovín, objavovanie zaujímavých štruktúr alebo na získavanie rare itemov. End, Nether a ťažobný svet je každý prvý týždeň v mesiaci resetovaný (len vonkajšie zóny, viď. dynmapu). Na servery sú jasne určené pravidlá a jediný spôsob, ako sa k nám dostať, je spraviť whitelist test, ktorý nájdete na našej web stránke.

Na VanillaMine sa nenachádza žiadny spôsob ochrany stavieb až na blocklocker, ktorý vám uzamkne truhlu a to položením ceduľky na vašu truhlu. Rezidencie tu budete ťažko hľadať ;) (A-team vie rollbacknúť akúkoľvek krádež, grief a vystopovať páchateľa)

Tak neváhajte a pripojte sa ku komunite hráčov VanillaMINE a na náš discord server, ktorý nájdete na našom webe www.vanillamine.sk/

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia

Hráči (2)

Cabaday Cabaday, Toxx_SK Toxx_SK