Detail servera
ONLINE
status
13/80
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#1766
IP Adresagame.midascraft.sk:24789
Typ serveraRoleplay
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping7 ms
Obsadenosť13/80
SprávcaDarkWolf48
Posledná aktualizáciadnes 10:49
Počet zobrazení4849x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Server MIDAS CRAFT vznikol predovšetkým ako Survival server, na ktorom je voľne povolené PVP a je previazaný s RPG. Ak ale hráčov ale omrzí večné ťaženie, prípadne rúbanie stromov, prichádza na rad RPG prvok, pod ktorým sa rozumejú rôzne dungeony a dobrodružstvá - www.midascraft.sk

Na našom serveri hráči môžu nájsť množstvo unikátnych vychytávok ako sú napríklad Klany, PVP skilly, Questy, Dungeony či funkčný systém DEMOKRACIE, kedy dočasné miesto člena senátu v admin teame zastáva vždy bežný hráč.

Mnohých hráčov však zaujme aj fakt, že na našom serveri, je možné nielen si zlomiť nohu, ale poľahky sa tu dajú chytiť rôzne vysoko NÁKAZLIVÉ CHOROBY ako napríklad žltá zimnica, cholera, mor, atď. Na druhej strane máme pre starších hráčov (18+) pripravenú možnosť vyskúšať si varenie ALKOHOLu priamo v serverových podmienkach.

Náš server nikdy neobsahoval, neobsahuje a nikdy nebude obsahovať ŽIADNE MINIHRY, ŽIADNE DOLY, ŽIADNE VEREJNÉ XP FARMY ani ŽIADNE ADMIN SHOPY a to najlepšie je, že hra u nás bude VŽDY ZADARMO. Samozrejme, existujú hráči, ktorí radi podporia náš server a tým sa ponúka možnosť [D] DONATORA, alebo [D] DONATORA+. Vopred však upozorňujeme, že nejde o ŽIADNE V.I.P. oprávnenia a oba donačné ranky poskytujú iba kozmetické výhody, ktoré nenarúšajú pravidlo fair-play hry.

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia