Detail servera
OFFLINE
status
0/0
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#2375
IP Adresamc.vanillaland.cz:151521
Typ serveraVanilla
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavOFFLINE
Priemerny ping0 ms
Obsadenosť0/0
Správcasebastianxcech
Posledná aktualizáciadnes 12:57
Počet zobrazení1594x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Pozvánka do Světa Čisté Semi-Vanilly - VanillaLand!

Ahoy Minecraft dobrodruhu!

S velkým potěšením tě zveme do naší ojedinělé říše - VanillaLand! Tady se můžeš ponořit do světa, kde čas plyne klidně a bez spěchu, a kde jsme přidali jen ty nejlepší a nejzábavnější prvky pro skvostnou semi-vanilovou zkušenost. S mírnými modifikacemi dodáváme nový rozměr do původní Vanilly, aniž bychom ztratili její autentičnost.

Co VanillaLand nabízí?

🌍 Semi-Vanilová Zkušenost: Malé modifikace, velká zábava! Přidali jsme jen ty nejlepší prvky, aby tvá hra byla ještě poutavější. Zažij semivanilový svět jako nikdy předtím!

🏰 Stavba bez Omezení: Tvůj jediný limit je tvá vlastní představivost! Vybuduj monumentální hrad, půvabnou vesnici nebo podzemní labyrint, který se táhne do nekonečna.

🤝 Komunita Přátel: Připoj se k naší rozmanité komunitě hráčů, kteří sdílí tvou lásku k VanillaLandu. Spolupracuj, obchoduj a bav se s ostatními nadšenci z celého světa.

🌐 Stabilní Server: Naši technici mají na starosti, aby VanillaLand běžel hladce a bez problémů. Můžeš se tak plně soustředit na své dobrodružství.

🎉 Pravidelné Události: Zažij nesčetné dobrodružství díky našim pravidelným eventům! Boje s bossem, skryté poklady a mnoho dalšího, co tě čeká.

Jak se připojit?

Získej přístup do VanillaLandu tím, že zadáš IP adresu: mc.vanillaland.cz. A pro více informací a komunitních aktualizací navštiv naše webové stránky na www.vanillaland.cz.

Připrav se na dobrodružství, které překoná tvá očekávání!

Nemusíš být jen pozorovatelem - staň se součástí VanillaLandu a vytvoř svůj vlastní příběh v tomto jedinečném světě. Těšíme se na tvou přítomnost!

S láskou, Tým VanillaLand

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia

Hráči (0)

Nepodarilo sa zistiť.