VIP

Informácie o VIP

Zakúpte si kredit

Každý registrovaný užívateľ si môže zakúpiť tzv. kredit, ktorý slúži ako virtuálna mena. Tento kredit sa dobíja pre účet a teda je možné sním ďalej pracovať ako s portálovou menou. Každý nákup Vám zabezpečí 10 kreditov, ktoré budú pripísané do Vašej peňaženky vo Vašom účte. Na výber máte z troch možností ako nakúpiť kredit a to SMS platba, PayPal platba alebo prevodom na účet.Virtuálny kredit

Kredit, ktorý ste si zakúpili, dobije stav Vašej peňaženky vo Vašom účte. Tento kredit, môžete použiť na aktiváciu VIP alebo predĺženie už aktívneho VIP pre niektorí z Vašich serverov. Jedno dobitie Vám dobije 10 kreditov. Aktivácia alebo predĺženie VIP stojí 10 kreditov. Dobíjanie kreditu nieje nijako obmedzené, preto je možné zakúpiť viac kreditu napríklad 30 kreditov abyste môhli napríklad aktivovať VIP pre niektorí z Vašich serverov na 3 mesiace.VIP server

Jednoduchou aktiváciou VIP produktu pre niektorí z Vašich serverov okamžite zlepšíte prestížnosť Vašeho serveru. Každý VIP server, je označený štítkom VIP a zároveň sa môže zobrazovať tzv. black boxe na domovskej stránke portálu. Každý VIP server je vždy radení vyššie ako ostatné servery, ktoré VIP nemajú aktívne. VIP servery, majú lepšiu podporu či už získavania statusu a teda vyššiu prioritu ako pre náš systém tak aj pre správcov portálu.
Zvoľte spôsob platbyPre získanie informácií a výberu spôsobu platby musíte byť prihlásený

Poznámka


V případě nákupu kreditů pomocí bankovního převodu, je třeba po nákupu napsat žádost o připsání kreditů na váš profil pomocí tohoto formuláře.

Dokončenie nákupu a informácie


Po úspešnom nákupe, budete presmerovaný do prostredia Vašej peňaženky (okrem platby SMS). Vďaka tomuto rozhraniu môžete jednoducho aktivovať alebo predĺžiť VIP pre niektorí z Vašich serverov. V prípade technický problémov, otázok alebo reklamácií nás môžete kontaktovať pomocou tohoto formulára.