Detail servera
ONLINE
status
33/100
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#1970
IP Adresaplay.hcraft.cz:27985
Typ serveraSurvival
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping18 ms
Obsadenosť33/100
SprávcaFilasikCZ
Posledná aktualizáciadnes 12:36
Počet zobrazení1139x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


| O nás
Jsme server s tradicí od roku 2012. Máme bohaté zkušenosti s konfigurací pluginů a serverů. Díky kvalitnímu hostingu a prémiovým pluginům ti můžeme nabídnout gameplay s mnoha vychytávkami a témeř žádným omezením herních mechanik.

| Komunitní projekty
Díky kvalitní komunitě server moderuje některé z projektů, na kterých se podílí hráči. Jedním z nich je /dungeon, na jehož neustálém vývoji se podílí několik hráčů, včetně našich builderů. Každý si zde najde svoje. Díky unikátním spawn příkazům z mobů padají exkluzivní itemy, které ti pomůžou v gameplayu nebo k získání nejlepšího vybavení na serveru. Máme zde například i Divizi A - projekt, který spravuje metro, které vede pod mapou survivalu.

| Eventy
Časté eventy se zde staly už neodmyslitelnou součástí serveru. Jako výhry jsou hodnotné ceny v podobě rare itemů nebo například VIP+ na měsíc!

| Survival
Hlavním serverem našich služeb bude vždy Survival economy server, který je již popsaný výše. Je moderovaný ATeamem, který dohlíží na dodržování pravidel v chatu nebo nedovolené chování hráčů. Na serveru si můžeš koupit extra výhody, které ti dodají hodně možností, hlavně v příkazech.

Specialitky:
Téměř neomezené herní mechaniky
Mapa je neustále regenerována pluginy a ATeamem
Pets
mcMMO
Jobs
A mnohem více

| Vanilla
Odvětví našeho survival serveru je Vanilla, která je témeř nědotčená pluginy. Nenajdeš zde žádné omezení herních mechanik. Hrají zde pouze vybraní hráči - server má whitelist, takže zde najdeš jen lidi, kteří se chovají slušně a nijak ti nebudou zasahovat do gameplaye.

Jsme vždy na nejnovější verzi.
https://hcraft.cz

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia

Hráči (33)

Nepodarilo sa zistiť.